Капці домашні жіночі сірого кольору SP-004 208316C
| Виробник | Китай |
| Код товару: | 208316 |
| Наявність: | 2 |

- 36/37
- Відповідає розміру
- 37
| Общие | |
| Назва | Капці домашні жіночі сірого кольору SP-004 208316C |
| ТМ | ААА |
| Артикул | SP-004 |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Всесезонний |
| Розмір жіночого взуття | 36/37 |
| Відповідає розміру | 37 |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Плащівка |
| Склад | Павлоград |
| Стиль | Домашній |
Розмір36/3738/39Відповідає розміру37391Довжина устілки (см)23,5252Повнота ноги (...
Розмір36/3738/3940/41Відповідає розміру373940,51Довжина устілки (см)23,525262Пов...
Розмір36/37Відповідає розміру371Довжина устілки (см)23,52Повнота ноги (см)83Висо...
Розмір36/3738/3940/41Відповідає розміру373940,51Довжина устілки (см)23,525262Пов...
Розмір36/3738/39Відповідає розміру37391Довжина устілки (см)23,5252Повнота ноги (...
Розмір36/3738/3940/41Відповідає розміру373940,51Довжина устілки (см)23,525262Пов...
Розмір36/3738/39Відповідає розміру37391Довжина устілки (см)23,5252Повнота ноги (...
Розмір36/3740/41Відповідає розміру3740,51Довжина устілки (см)23,5262Повнота ноги...
Розмір38/39Відповідає розміру391Довжина устілки (см)252Повнота ноги (см)83Висота...
Заміри знімаються за устілкою з однієї паростки першої партії!Між партіями може ...
Переглянуті товари
Розмір на бирці1Відповідає розміру42-441Напівобхват грудей (см)492Довжина виробу (см)514Ширина по пл..










