Кросівки жіночі на хутрі чорного кольору м101-3 165753C
| Виробник | Китай |
| Код товару: | 165753 |
| Наявність: | 1 |

- 36
- Відповідає розміру
- 36
| Общие | |
| Назва | Кросівки жіночі на хутрі чорного кольору м101-3 165753C |
| ТМ | HAPPY |
| Артикул | м101-3 |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Зима |
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Відповідає розміру | 36 |
| Застібка | Шнурiвка |
| Матеріал верху | Плащівка; Штучна шкіра |
| Прошивка | Немає |
| Склад | Павлоград |
| Стать | Жіночий |
| Стиль | Спортивний |
| Супінатор | Ні |
Розмір383940Відповідає розміру3737,5381Довжина устілки (см)23,52424,52Повнота но...
Розмір3839Відповідає розміру37,5381Довжина устілки (см)2424,52Повнота ноги (см)7...
Розмір363738Відповідає розміру363737,51Довжина устілки (см)2323,5242Повнота ноги...
Розмір3739Відповідає розміру37391Довжина устілки (см)23,5252Повнота ноги (см)77,...
Розмір363738Відповідає розміру3536371Довжина устілки (см)22,52323,52Повнота ноги...
Розмір363739Відповідає розміру353637,51Довжина устілки (см)22,523242Повнота ноги...
Розмір363738Відповідає розміру363737,51Довжина устілки (см)2323,524,22Повнота но...
Розмір36373839Відповідає розміру363737,5381Довжина устілки (см)2323,524,224,72По...
Розмір363839Відповідає розміру3637,5381Довжина устілки (см)2324,324,72Повнота но...
Розмір3738Відповідає розміру3737,51Довжина устілки (см)23,524,22Повнота ноги (см...
Переглянуті товари
Розмір на бирці2XLВідповідає розміру50..
Розмір36373839Відповідає розміру363737,5381Довжина устілки (см)2323,524,224,72Повнота ноги (см)7,57,..
Розмір36373841Відповідає розміру363738411Довжина устілки (см)23,52424,5262Повнота ноги (см)77,588,53..
Розмір40414243Відповідає розміру4040,541,5421Довжина устілки (см)25,52626,5272Повнота ноги (см)8888,..













