Сліпони чоловічі зеленого кольору а223 215053C
| Виробник | Китай |
| Код товару: | 215053 |
| Наявність: | 5 |

- 42
- Відповідає розміру
- 41,5
| Общие | |
| Назва | Сліпони чоловічі зеленого кольору а223 215053C |
| ТМ | Fashion |
| Артикул | а223 |
| Колір | Зелений |
| Сезон | Демісезон |
| Розмір чоловічого взуття | 42 |
| Відповідає розміру | 41,5 |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Матеріал підкладки | Полиэстер |
| Прошивка | Немає |
| Склад | Павлоград |
| Супінатор | Ні |
Розмір4143Відповідає розміру40,5421Довжина устілки (см)26272Повнота ноги (см)88...
Розмір414243Відповідає розміру40,541,5421Довжина устілки (см)2626,5272Повнота н...
Розмір41Відповідає розміру40,51Довжина устілки (см)262Повнота ноги (см)83Висота...
Розмір40Відповідає розміру391Довжина устілки (см)252Повнота ноги (см)83Висота п...
Розмір394041424344Відповідає розміру41,54242,543,544451Довжина устілки (см)26,52...
Розмір404142Відповідає розміру3839401Довжина устілки (см)24,52525,52Повнота ноги...
Розмір40414344Відповідає розміру383941421Довжина устілки (см)24,52526,2272Повнот...
Розмір404142434445Відповідає розміру3839404142431Довжина устілки (см)24,52525,52...
Розмір404142434445Відповідає розміру3839404142431Довжина устілки (см)24,52525,52...
Розмір404142434445Відповідає розміру40,541,54242,543,5441Довжина устілки (см)26...
Переглянуті товари
Розмір404142434445Відповідає розміру394041,54343,5441Довжина устілки (см)2525,526,527,52828,52Повнот..
Розмір на бирці3638404244Відповідає розміру70A/3875A/4080A/4285A/4475B/461Напівобхват грудей (см)262..
Розмір4143Відповідає розміру40,5421Довжина устілки (см)26272Повнота ноги (см)883Висота підошви (см)..












