Багатофункціональний брелок iTag салатовий 923

  Багатофункціональний брелок iTag - чудове рішення для тих, хто постійно не може знайти ключі, флешку чи навіть домашнього улюбленця. Основні функції брелка:    Антивтрата (ключів, флешки, дитини.. Читати далі

Виробники Китай
Код товару: 135923
Наявність: Немає в наявності
  • 55.00 грн


 

Багатофункціональний брелок iTag - чудове рішення для тих, хто постійно не може знайти ключі, флешку чи навіть домашнього улюбленця.

Основні функції брелка: 

 

  • Антивтрата (ключів, флешки, дитини, тварини, гаманця, сумки тощо)
  • Запам'ятовування місця парковки (та інших місць)
  • Знаходження багажу в аеропорті
  • Дистанційний пульт для фото та диктофону

 
Антивтрата
Прикріпіть iTag до тієї речі, яку ви боїтеся загубити (ключі, флешка, гаманець, сумка тощо) і як тільки брелок буде на надто великій відстані від смартфона, на обидвох пристроях ввімкнеться голосовий сигнал. Також у спеціальному додатку на карті зафіксується місце втрати сигналу. Якщо на телефоні буде ввімкнено GPS, то координати будуть дуже точними, якщо ж локація буде вимкнена, то будуть взяті координати мобільної мережі (менш точні).
Позначення місця
Натисканням на кнопку брелка можна запам'ятати місце на карті. Наприклад якщо ви припаркувалися на великій парковці, або на маловідомій вам вулиці. також можна додати на карту місця з улюбленими кафе та магазинами тощо.
Знаходження багажу в аеропорті
Прикріпіть iTag до свого багажа, і коли він буде наближатися до вас на видачі брелок з'єднається зі смартфоном і на смартфон поступить звуковий сигнал.
Дистанційний пульт
Коли ввімкнена камера, то натискання на кнопку брелка робитиме фото або зніматиме відео (так само, як кнопка на селфі-палках). А двійне натискання на кнопку включить диктофон на смартфоні.
Для коректної роботи пристрою потрібно скачати спеціальний додаток на ваш смартфон. В інструкції, що йде в комплекті є посилання на цю програму через QR код. До одного смартфона можна одночасно під'єднати до 10 брелків.
 Пристрій живиться від однієї батарейки CR2032, якої вистачає приблизно на 4 місяці роботи.
Характеристики:
  • Сумісність: iPhone4s/5/5S/5C, iPad mini/Touch 5/3/4/Air та Android пристрої 
  • Сумісні ОС: iOS 7.0 +, Android 4.3 + 
  • Робоча відстань: до 20 м


 


Данные таблицы
Общие
Название Багатофункціональний брелок iTag салатовий 923 135923C
Артикул 923
Склад Павлоград

Leave a review

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Bad            OK
Схожі товари
Товар зустрічається в категоріях
arrow_upward