Інгалятор для дітей та дорослих Mesh nebulizer 166924C

Технологія Micro Mesh-інгалятор використовує технологію.. Читати далі

Виробник Китай
Код товару: 166924
Наявність: Немає в наявності
  • 960.00 грн


    720.00 грнТехнологія Micro Mesh-інгалятор використовує технологію мікропористої сітки MESH для створення тонкого та прохолодного туману. Розпилення та частки розміром 3-5 мкм. Мінімізація відходів <0,01 мл, ефективніше дозування. Для кращого захоплення дрібних частинок.
Три рівні інтенсивності (регульований об'єм туману), автоматичне очищення (натисніть і утримуйте протягом 5 секунд, індикатор блимає, він переходить в режим автоматичного очищення, щоб уникнути залишків ліків), автоматичне відключення живлення (час розпилення 20 хвилин найкраще для запобігання сухому опіку) , він автоматично відключиться, коли немає рідких ліків або після 20 хвилин використання).
Портативний, легкий і зручний розміром, 11,5 см * 5 см * 4 см, легко носити з собою в кишені, сумочці, сумці для комп'ютера, так що ви можете взяти його в будь-який час і скрізь можна використовувати. Ідеально підходить для подорожей та інших заходів. Ручний паровий інгалятор створює дрібнодисперсний туман для кращого поглинання дрібних частинок. Тиха робота, рівень шуму лише 30 дБ, швидкість потоку: близько 0,2 мл/хв, ємність: макс. 10мл.
Аксесуари + конфігурація харчування-1 мундштук та 2 маски (для дітей та дорослих).

Данные таблицы
Общие
Назва Інгалятор для дітей та дорослих Mesh nebulizer 166924C
Склад Павлоград

Написати відгук

    Погано            Добре
Схожі товари
Товар зустрічається в категоріях
arrow_upward